Aktuality

Den pro dětskou knihu

sobota 2. prosince 2017 od 13.30 hodin

Pro děti i jejich rodiče jsme připravili odpoledne plné vyrábění, předvánoční atmosféry a hlavně příjemné atmosféry u nás v knihovně. Letos vyhlašujeme SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ CUKROVÍ VYTVOŘENÉ DĚTMI. Tak se nachystejte a přijďte!

více »

Včelařina pro nevčelaře

15. listopadu 2017 (středa) od 17 hodin

Přijďte se dozvědět něco o včelách, o tom jak žijí, čím jsou pro nás užitečné, jak je chovat a spoustu dalších zajímavých věcí o nich i jejich produktech. Vyprávět vám bude dlouholetý včelař, odborník pan František Čáp.

více »

Zikmund Lucemburský

středa 25. října 2017 od 17 hodin

Přijďte si osvěžit historii, tedy především fakta o panovníkovi Zikmundovi Lucemburském. Přednášet bude Mgr. Alena Křivská.

více »

Nemoci a jejich léčení

středa 18. října 2017 od 17 hodin

Zveme vás na další říjnovou přednášku, tentokrát trochu jiného rázu. Čeká na vás povídání o zdraví, resp. léčení pomocí biorezonance, frekvenční terapie aj.

více »

Zábavné odpoledne pro maminky s dětmi

5. října 2017 od 14 hodin

V rámci Týdne knihoven jsme připravily krátký odpolední program pro maminky s malými dětmi. Byla to úplná novinka, takže jsme byly plné očekávání, jak to nakonec s těmi mrňousky bude probíhat. Bohužel přišly maminky jen 2, ale přesto si troufám …

více »

Autorské čtení s Václavem Větvičkou

středa 4. října 2017 od 17 hodin

Setkání s panem Větvičkou bylo opravdu báječné. Je velmi milý, vtipný a všehoznalý člověk. Knihovna „praskala ve švech“, takže návštěvníci zaplnili každé volné místečko. Bylo tu 64 návštěvníků, což je rekordní číslo Ještě jednou panu Větvičkovi děkujeme za příjemné odpoledne. …

více »

TÝDEN KNIHOVEN

2.-8. října 2017

Rok uběhl jako voda a máme tu další ročník celostátní akce „Týden knihoven“. My se samozřejmě připojujeme a chystáme pro vás akce.

více »

Dobývání knihoven po České republice

červen 2017 - jaro 2018

Cestujete po ČR? Od června 2017 jsme vyhlásili čtenářskou hru pro děti i dospělé  s názvem Dobývání knihoven po České republice. Na svých cestách po naší republice zavítejte i do knihoven. Podívejte se, jak vypadají knihovny v jiných městech a …

více »

Výtvarná dílna

leden - prosinec 2017

Listopad 2017 – anděl ze sádry Říjen 2017 – dekorační koule – kanzashi Září 2017 – náušnice z kovových kroužků Červen 2017 – tradiční „výjezdní“ dílna – háčkované kytičky Květen 2017 – cínovaný šperk Duben 2017 – mandaly na textilu …

více »

Čtenáři doporučují čtenářům

prázdniny 2017

Tipy vás čtenářů na zajímavé, skvělé knihy, které stojí za to přečíst. Dávejte na facebook nebo na naši „zeď čtenářských tipů“ přímo v knihovně. Více čtěte v letáku viz níže.  

více »