Dobývání knihoven po České republice

Cestujete po ČR? Od června 2017 jsme vyhlásili čtenářskou hru pro děti i dospělé  s názvem Dobývání knihoven po České republice. Na svých cestách po naší republice zavítejte i do knihoven. Podívejte se, jak vypadají knihovny v jiných městech a obcích, porovnejte je s tou naší, svoje postřehy zapište do naší cestovatelské knihy (ale nezapomeňte, že každá knihovna musí vycházet z jistých možností). Podstatné je, abyste si na papírek nechali dát razítko tamní knihovny jako potvrzení její návštěvy, vyřídit můžete také naše srdečné pozdravy knihovnicím. U nás razítko předložíte a my umístíme vlaječku s vaším jménem na mapu na místo knihovny, kterou jste navštívili. Společně budeme sledovat, jak se naši čtenáři činí, jak se nám mapa zaplňuje. Hra bude probíhat až do jara příštího roku. V jejím závěru samozřejmě vyhodnotím nejlepší dobyvatele, kteří budou odměněni.