Přihlašování online, placení čtenářského poplatku, upomínání knih

Vzhledem k tomu, že někteří z vás již mají dokumenty zapůjčené velmi dlouho, a možnosti jejich vrácení jsou již od poloviny ledna, jsme přistoupili k upomínání nevrácených knih. Zatím se tak děje bez pokut. Od 8. 4. však zahájíme normální upomínkový systém.

Dotazujete se také na platbu čtenářského poplatku. Všem čtenářům jsme opět prodloužili čtenářský poplatek, tentokrát o 2 měsíce (a to i přesto, že možnost využití knihovny byla). Vzhledem k situaci jsme se rozhodli umožnit platbu přes účet. Pokud zjistíte, že již nemáte platný registrační poplatek, můžete částku v příslušné výši (děti do 15 let – 40 Kč, studenti, důchodci a maminky na mateřské dovolené – 60 Kč, ostatní 120 Kč) zaslat na náš účet: 1302657379/0800, do poznámky pro příjemce uveďte své jméno a příjmení a číslo čtenářského průkazu. Výši poplatku a jeho platnost zjistíte na svém čtenářském kontu na webu nebo si jej můžete ověřit e-mailem či telefonicky.

Přihlášení do knihovny – i tady jsme se rozhodli udělat změnu, abyste se mohli přihlásit i nyní. Na webu knihovny najdete přihlášku v pdf (pro děti a pro dospělé), kterou si vytisknete, vyplníte, podepíšete, oskenujete a zašlete nám ji zpět na adresu knih.upice@seznam.cz. My vás v knihovně zaregistrujeme a následně budete vyzváni k zaplacení poplatku na náš účet. Pak už nic nebrání tomu, abyste využívali našich služeb jako čtenáři.

PŘIHLÁŠKA DĚTI
PŘIHLÁŠKA DOSPĚLÍ