Lovci perel – celoroční hra pro děti

POZOR!!! Ukončení sběru perel!

Sběr perel končí 30. listopadu 2014, tzn. že poslední přečtené knihy – perlorodky můžete donést do knihovny v pátek 28. 11.

Vyhodnocení lovců perel proběhne ve čtvrtek 4. prosince v 15 hodin v knihovně.
Od tohoto data bude také otevřen malý obchůdek, v němž můžete utratit své Moriony. 😛

Potopme se do hlubin příběhů…
 Milé holky a kluci,
milovníci knížek a příběhů,
nyní se můžete zapojit do celoroční hry,
ve které se stanete lovci perel.
V průběhu celého roku máte šanci
získávat perly jednoduše tak,
že při čtení knížek budete trošku aktivní!
…navlečte si svoji dlouhou šňůru perel!
 V naší knihovně začínáme lovit od února. V knihovně jsou opět perlorodky (knihy označené samolepkou), za jejichž přečtení získáte perlu do své šňůry. Záleží jen na Vás, jak bude dlouhá. Kromě toho můžete sbírat i Moriony (peníze), které budete moci utratit v malém obchůdku v knihovny na konci roku.

Pravidla hry LOVCI PEREL:

Chceš-li získat prostřednictvím této knihy perlu, vyplň správně hrací kartu, alespoň její hlavní část. Pokud ti ji tvá knihovnice nenabídla, řekni si o ni.

Otázky z karty si přečti dřív, než se pustíš do knížky.

Při odevzdání vyplněné karty dostaneš krásnou perlu a za každou zodpovězenou nepovinnou otázku honorář ve speciální knihovnické měně Morionech.

Odměna se dá získat také tak, že samostatně připravíš hrací kartu pro nějakou další knížku. Na výběru knihy se musíš domluvit s knihovnicí.

Všechny Tvé odpovědi na nepovinné otázky podléhají přísnému knihovnickému tajemství a nikdo nepovolaný je nebude číst, napiš svůj svobodný názor.

Na konci roku budou všichni lovci perel mít možnost utratit vydělané Moriony ve vánočním krámku tady v knihovně….

PODMÍNKOU ZÍSKÁNÍ PERLY JE NEJEN VYPLNĚNÍ KARTY, ALE TAKÉ VRÁCENÍ TÉTO KNIHY DO 1 MĚSÍCE!