Soudobé letectví

20. února 2019 od 17 hodin

Zveme Vás na zasvěcené povídání o nadzvukovém létání s člověkem, jenž ví o čem mluví – plukovníkem letectva v. v. – Miloslavem Neubergem. Těšit se můžete také na oděv pilota či makety letadel.

Jarní prázdniny v dětském oddělení

4.-8. 2. 2019

Budete o jarních prázdninách doma? Přijďte se zabavit do knihovny. Co vás čeká? Soutěž ve skládání tangramu na čas! Výroba záložek. – v půjčovní dny dopoledne (Po, St, Pá)Stolní hry – úterý 5. 2. od 9 do 11 hodin – …

PF 2019

Přejeme všem našim čtenářům a příznivcům krásné vánoční svátky, prožité v klidu a míru se svými blízkými a v novém roce jen to nejlepší!

Dárkový poukaz

Přemýšlíte o dárku pro své blízké či přátele? Čtou rádi? Pak jim pořiďte poukaz na registrace do knihovny (registrace dle ceníku knihovny). Můžete si zvolit, na jak dlouhou dobu chcete registraci do knihovny zaplatit.